A A

 Szanowni Państwo, Nauczyciele języka polskiego szkół podstawowych, serdecznie zapraszamy na konferencję nt.:Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego w 2019 r. 
- analiza wyników, planowanie pracy dydaktycznej

 

Celem konferencji jest doskonalenie kompetencji nauczycieli polonistów w zakresie wykorzystywania wyników egzaminów zewnętrznych w podnoszeniu jakości kształcenia.

Termin: 30 października 2019 r. (środa), w godz.15.00- 18.00

Program szkolenia:

  1. Analiza wyników egzaminu z języka polskiego pod kątem stopnia opanowania przez uczniów umiejętności sprawdzanych zadaniami egzaminacyjnymi.
  2. Przedstawienie wniosków wynikających z analizy wyników.
  3. Wskazówki metodyczne dotyczące zwiększenia efektywności pracy z uczniem na lekcjach języka polskiego.

Koszty: bezpłatnie
Miejsce: MSCDN, Warszawa, ul. Świętojerska 9, AULA (parter)

Prowadząca:
Danuta Marchlewska - starszy ekspert w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Koordynatorka egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego oraz egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego w województwie mazowieckim. Autorka zadań egzaminacyjnych na różnych poziomach i współautorka Informatora o egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego od roku szkolnego 2018/2019.

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie w [formie elektronicznej]

Ważne!
W przypadku rezygnacji ze szkolenia prosimy o pilną informację zwrotną z tytułem szkolenia w temacie wiadomości wysłanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowych informacji udziela nauczyciel konsultant: Ewa Pawlic-Rafałowska
najlepiej e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
tel.( 22) 536 60 77