A A
Wypoczęci po wakacjach i pełni zapału na nowy rok szkolny ruszamy z 44. edycją Olimpiady Artystycznej.  Ani się obejrzymy, a znów będziemy z Wami robić sobie pamiątkową fotografię. Tymczasem nie wybiegajmy myślami za bardzo w przyszłość. Podejmujemy olimpijskie wyzwanie po raz 44. Jesteście z nami?
 
Czytaj więcej...

Zapraszamy na ogólnopolski VI Kongres Edukacja i Rozwój, który odbędzie się 9 i 10 października 2019 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

W związku z wystawą czasową Zmierz się! zaplanowaliśmy cykl warsztatów dla nauczycieli i dyrektorów wszystkich typów szkół, w tym także branżowych, oraz przedszkoli, a także dla doradców metodycznych i edukatorów pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Planetoid 2019 w Centrum Badań Kosmicznych PAN odbędzie się w trakcie warszawskiego Festiwalu Nauki.

Rusza III edycja konkursu „Edukreator na Mazowszu”. Czy Twoja szkoła jest miejscem, w którym są kreatywne przedsięwzięcia? Nauczyciele prowadzą lekcję w twórczy niebanalny sposób? W Twojej szkole są zajęcia związane z kulturalnymi projektami?