mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

IMG 2192Drodzy Państwo, oto Filip! Fantastyczny młody człowiek, który zaskakuje pasją eksperymentowania, tworzenia i działania. Przyjechał do nas razem z rodzicami z Nowego Dworu Mazowieckiego, żeby odebrać nagrodę w konkursie "Wypromuj nowe gwiazdy ekranu...". Posłuchajcie z jaką energią i przekonaniem opowiada o swoim projekcie "równomiernym nawadniaczu gleby"... Właśnie takich ludzi potrzebujemy w naszym nowym DELTAKLUBIE! Z pewnością jest Was więcej, czekamy na Was!

Jak wspierać dziecko w rozwijaniu pasji   Filip o swoim projekcie    Baw się wiedzą  Zaproszenie do DELTAKLUBU