mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

 

Wszelkie działania w projekcie Szachy w mazowieckiej szkole są nadal wstrzymane. Zgodnie z obowiązującymi zaleceniami, nie mogą zatem odbyć się planowane szkolenia stacjonarne. Dlatego planowane terminy zjazdów przypadających na maj są odwołane.

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiologiczną przesuwamy datę rozpoczęcia zajęć stacjonarnych.

Na razie zachowujemy gotowość do uruchomienia szkoleń w czerwcu i ewentualnie w pierwszym tygodniu lipca, zachowując zasadę spotkań co drugi weekend, ale czy zostaną uruchomione jest to uzależnione od odgórnych decyzji, dalszego rozwoju sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących zaleceń.

Nadal trwa rekrutacja – skany zgłoszenia udziału w projekcie prosimy przesyłać wyłącznie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Placówki, które zgłaszają się do Projektu, na bieżąco są informowane o aktualnych działaniach. W razie pytań proszę o kontakt mailowy.