mscdn15

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

 • Wakacje...
  Wakacje...

  Magiczne słowo, które po dziesięciu miesiącach znów ma rację bytu... Dziękujemy wszystkim Nauczycielom za to, że byliście z nami przez cały ten rok szkolny! Mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się we wrześniu! A do tego czasu - odpoczywajcie, delektujcie się przyrodą, sobą, widokami, wolnym czasem... Niech dobra pogoda i wyśmienity humor zawsze będą z Wami!

 • Sprzęt komputerowy trafi do mazowieckich szkół
  Sprzęt komputerowy trafi do mazowieckich szkół

  20 szkół z Płocka i regionu otrzyma sprzęt komputerowy do prowadzenia zajęć online. Podpisanie umowy między samorządem Mazowsza a beneficjentami odbyło się w MSCDN Wydział w Płocku. Całkowita wartość projektu to 35 mln złotych, z czego 28 mln zł to fundusze unijne. W sumie w projekcie bierze udział 236 szkół z Mazowsza.


  Czytaj więcej

 • Konkurs „Opiekun Stypendysty Roku 2019/2020
  Konkurs „Opiekun Stypendysty Roku 2019/2020"

  Konkurs na tytuł "Opiekun Stypendysty Roku 2019/2020" dla najbardziej zaangażowanych i efektywnych nauczycieli sprawujących opiekę dydaktyczną nad stypendystami w ramach projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka oraz projektu Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych.

  Regulamin konkursu      Instrukcja przesyłania dokumentów

  Formularz konkursowy      Oświadczenie uczestnika

 • Nowa odsłona MERITUM. Posłuchaj szelestu stron na smartfonie :-)
  Nowa odsłona MERITUM. Posłuchaj szelestu stron na smartfonie :-)

  Znacie ten dylemat - gazeta papierowa z jej charakterystycznym szelestem czy nowoczesna forma elektroniczna z możliwością czytania w każdych okolicznościach? Zapobiegając rozterkom, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom obydwu stron i proponujemy zarówno klasyczne wydanie papierowe, jak i wersję elektroniczną z - uwaga! - fantastycznym szelestem w tle! Sami zobaczcie!

 • XV edycja konkursu Mazowsze bliskie sercu
  XV edycja konkursu Mazowsze bliskie sercu

  Już po raz piętnasty fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Łączy nas Mazowsze”.

  Czytaj więcej...

 • Zabawa z dzieckiem to podstawa
  Zabawa z dzieckiem to podstawa

  Co zrobić, żeby nasze dziecko nie uzależniło sie od narzędzi cyfrowych? Jak zapobiegać fonoholizmowi od najmłodszych lat? Swobodna zabawa jest jednym z pomysłów, które poleca Fundacja Dbam o Mój Zasięg. Napiszcie do nich, a otrzymacie fantastyczny plakat, na którym widnieje 30 korzyści płynących ze swobodnej zabawy z najmłodszymi. Szczegóły na profilu Facebook.

 • Finansoaktywni – przedłużony termin zgłaszania do programu
  Finansoaktywni – przedłużony termin zgłaszania do programu

  Zgłoszenia do programu i konkursu przyjmowane będą do 30 września 2020 r. z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych, a więc dni 1 lipca – 31 sierpnia 2020 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 października, a uroczysty finał w Warszawie, odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2020 r.

  Czytaj więcej...

praca zdalna menu3 praca zdalna menu1 praca zdalna menu2 praca zdalna menu4
A A

Czym się zajmujemy