mscdn15

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

 • Zabawa z dzieckiem to podstawa
  Zabawa z dzieckiem to podstawa

  Co zrobić, żeby nasze dziecko nie uzależniło sie od narzędzi cyfrowych? Jak zapobiegać fonoholizmowi od najmłodszych lat? Swobodna zabawa jest jednym z pomysłów, które poleca Fundacja Dbam o Mój Zasięg. Napiszcie do nich, a otrzymacie fantastyczny plakat, na którym widnieje 30 korzyści płynących ze swobodnej zabawy z najmłodszymi. Szczegóły na profilu Facebook.

 • Uczeń zdolny, czyli jaki?
  Uczeń zdolny, czyli jaki?

  Najnowszy numer Meritum już na Was czeka!
  A w nim, między innymi: jak wspierać ucznia zdolnego, aby nie zaszkodzić; blaski i cienie współzawodnictwa; wywiady z laureatami i nauczycielami...
  Do zobaczenia na naszym profilu FB lub na stronie meritum.edu.pl

   

 • Bezpieczne dane podczas zdalnej edukacji
  Bezpieczne dane podczas zdalnej edukacji

  Rekomendacje, dobre praktyki, wytyczne i zasady dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych podczas #naukazdalna. O tym w poradniku przygotowanym przez Urząd Ochrony Danych Osobowych, przy współpracy z MEN dla dyrektorów, nauczycieli, a także uczniów i rodziców.

  Czytaj więcej...
 • Finansoaktywni – przedłużony termin zgłaszania do programu
  Finansoaktywni – przedłużony termin zgłaszania do programu

  Zgłoszenia do programu i konkursu przyjmowane będą do 30 września 2020 r. z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych, a więc dni 1 lipca – 31 sierpnia 2020 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 października, a uroczysty finał w Warszawie, odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2020 r.

  Czytaj więcej...

praca zdalna menu3 praca zdalna menu1 praca zdalna menu2 praca zdalna menu4
A A

Czym się zajmujemy